16:13
Izvor: Beta

Vezista Juventusa rekao je da veruje da njegova ekipa može da pobedi Bajern u Minhenu i plasira se u četvrtfinale Lige šampiona.

BETA/AP Photo/Massimo Pinca

Fudbaleri Juventusa i Bajerna iz Minhena odigrali su sinoć u Torinu 2:2, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Bajern je poveo golovima Tomasa Milera u 43. minutu i Arjena Robena u 55. minutu, a Juventus je izjednačio preko Paula Dibale u 63. i Stefana Sturara u 76. minutu.

Iako je italijanski tim uspeo da stigne do remija, Pol Pogba taj rezultat ne gleda kao na pobedu.

"To nije remi koji ima ukus pobede, ali važno je da nismo odustali. Uspeli smo da izjednačimo na 2:2, tako da u revanšu ponovo počinjemo od nule...

Bili su malo umorni pred kraj utakmice, napravili su dve male greške i mi smo postigli dva gola. To je fudbal na najvišem nivou, to je Liga šampiona"
, rekao je Francuz za italijanske medije.

"Najvažnija stvar u revanšu je da ne primimo gol, da igramo pametno u napadu, kao što smo odigrali u drugom poluvremenu. Onda ćemo videti šta se desiti, ali verujem da možemo da dobijemo", dodao je Pogba.

Revanš utakmica igraće se 16. marta na 'Alijanc Areni' u Minhenu.