Početak iz snova za "Rosonere"!

nedelja 20.08.2017.
21:00

Izabranici Vinćenca Montele poveli su na gostovanju Krotoneu u prvom kolu Serije A, ali je svemu prethodila možda i kontroverzna odluka glavnog arbitra.

EPA/MATTEO BAZZI

Na startu šampionata u Italiji, Milan gostuje ekipi Krotonea, a nakon samo pet minuta igre gosti sa "San Sira" vode sa 0:1.

Najpre je štoper domaće ekipe Kećerini skrivio jedanaesterac, a sudija ga je počastio crvenim kartonom.

Kesi je preuzeo odgovornost, pogodio je malu mrežu i doneo prednost "Rosonerima" već nakon pet minuta igre.

U nastavku možete pogledati situaciju koja je prethodila jedanaestercu, materijala za najstrožu kaznu je svakako bilo, ali je pitanje da li je defanzivac Krotonea zaslužio crveni karton za ovaj start, već u trećem minutu utakmice.