subota 18.03.2017.
00:01

Doskorašnji napadač Partizana već je zablistao u kineskoj drugoj ligi!

Screenshot/YouTube

Ekipa Meižu Hake ostvarila je prvu pobedu u novoj sezoni kineske druge lige, pošto je u drugom kolu na svom terenu savladala Vuhan Zal rezultatom 2:1.

Ključni čovek u ovom trijumfu bio je Valeri Božinov, koji je upisao i asistenciju i svoj prvi gol u dresu novog kluba.

On je već u četvrtom minutu asistirao Đapi za vodeći gol domaćih, da bi u finišu prvog poluvremena Božinov upisao i svoj golgeterski prvenac, što možete da vidite i u prilogu.

Naravno, Bugarin se svojim učinkom pohvalio na Instagramu, ali ni ovoga puta nije propustio priliku da pokaže koliko je i dalje privržen Partizanu.

Uz crno-bele boje, poručio je: ''Volim vas!''

Golll Emperor and assist yes

Објава коју дели Valeri Bojinov Official (@valeribojinov86) дана 16. Мар 2017. у 10:47 PDT