Po bod, po gol i po crveni karton za Sent Etijen i Anže

Autor: Boban Filipović
nedelja 10.09.2017.
16:55

Podela plena na prvoj utakmici nedeljnog programa 5. kola Lige 1.

Sent Etjen je poveo več u prvom minutu golom Remija Kabelje, Anže je poravnao osam minuta kasnije iz penala koji je izveo Manjani i to je bilo to što se tiče golova, utakmica je završena rezultatom 1:1.

Gosti su od strata drugog poluvremena imali igrača više u polju pošto je Pažo morao napolje zbog drugog žutog kartona, to nisu uspeli da meterijalizuju, a u samom finišu i oni su ostali sa desetoricom zbog crvenog kartona Enca Krivelija.

Sent Etijen je tako posle tri startna poraza i ubedljivog poraza od PSŽ-a na 'PArku Prinčeva' upisao prvi remi u sezoni, dok je Anžeu ovo već četvrti nerešen rezultat i uz vodeći PSŽ i Bordo jedina su ekipa u Ligi 1 koja nije osetila gorčinu poraza u prvih pet kola.