''Pljuštali'' crveni kartoni, Srbi iz Genčlera pretrpeli poraz

nedelja 01.02.2015.
15:46

Duško Tošić i Radosav Petrović bili su ponovo u startnoj postavi Genčlerbirligija, ali nisu uspeli da spreče poraz njihove ekipe od Rizespora.

genclerbirligi.org.tr

Fudbaleri Genčlerbirligija izgubili su u neobičnom meču 18. kola turske Superlige od Rizespora, 2:0.

Reprezentativci Srbije Duško Tošić i Radosav Petrović odigrali su svih 90 minuta za domaći tim koji je od 28. minuta imao igrača manje a završio sa osmoricom na terenu.

Nemanja Tomić je, posle povrede na pripremama, sedeo na klupi. Golove za Rizespor postigli su Kaja u osmom i Obranjak u 35. minutu, a posle reprezentativca Obale Slonovače Gosa koji je isključen u prvom delu igre, u finišu su crvene kartone dobili i Čiftči i Tosun.

Genčlerbirligi je posle 18. kola na desetom mestu na tabeli turske Superlige sa 22 boda. U sledećem kolu Genčlerbirligi gostuje Bursasporu.