PL - Furiozni gosti!

subota 13.02.2016.
17:56

Od pet utakmica Premijer lige igranih od 16 časova, čak četiri pobede gostiju, uz jedan nerešen rezultat.

Beta/Paul Harding/PA via AP

Rekli bismo -  neočekivan trijumf Stouka protiv Bornmauta.

Ne igraju u dobroj formi, ali u tome je i draž Premijer lige, Stouk je danas kao gost savladao novog Premijerligaša sa 1:3 golovima Imbule, Afelaja i Hoselua.

Počasni gol za Bornmaut je postigao Riči u 57. minutu.

Adebajor je obeležio meč Kristal Palasa i Votforda, ali njegov tim nije pobedio. Votford je došao do prednosti u 16. minutu preko Troja Dinija iz penala, da bi Adebajor postigao svoj prvenac u 45. minutu.

Ipak, pobedu gostima donosi sjajni Troj Dini golom u 82. minutu meča.

Još jedna pobeda gostiju zabeležena je u meču Evertona i VBA. Gosti su došli da se brane, uspeli su u toj nameri, "Karamele" nisu imale ni sreće na kraju, propustili su ogroman broj prilika. Jedini gol na meču videli smo u 14. minutu, delo je Salomona Rondona.

Čast domaćih u ovom terminu od 16 časova u Premijer ligi spasio je Norič.

Iako su vodili sa 2:0, fudbaleri Noriča nisu uspeli da slave protiv Vest Hema, na kraju je bilo 2:2.

Brejdi i Hulahan su postigli golove za Norič, Paje i Nobl su izjednačili rezultat golovima u 74. i 76. minutu.

Na kraju, Svonsi je savladan od Sautemptona sa 1:0, a jedini gol na ovom meču za goste postigao je Šejn Long u 69. minutu. Srpski reprezentativac, Dušan Tadić, je ceo meč presedeo na klupi.

Svonsi - Sautempton 0:1
Norič - Vest Hem 2:2
Kristal Palas - Votford 1:2
Everton - VBA 0:1
Bornmaut - Stouk 1:3