PL - Bambi slomio Krila

petak 24.07.2015.
20:10

Srpski internacionalac Zoran Tošić postigao je prvi od dva gola kojima je moskovski CSKA savladao Krila Sovjetov u okviru drugog kola ruske Premijer lige.

pfc-cska.com/Andrianova T.

Fudbaleri CSKA iz Moskve vezali su drugi trijumf na startu ruskog šampionata pošto su kao gosti savladali Krila Sovjetov rezultatom 0:2 (0:0).

Srpski reprezentativac Zoran Tošić načeo je domaćina golom u 64. minutu nakon prodora i "duplog pasa" sa Jeremenkom. Sedam minuta kasnije Načo je sa bele tačke postavio konačan rezultat.

Bivšem fudbaleru Partizana ovo je bio prvi pogodak u novoj sezoni a CSKA je posle pobeda nad Rubinom i Krilima preuzeo lidersku poziciju na tabeli sa šest osvojenih bodova.

U trećem kolu "Armejci" će ugostiti Anži za koji od ovog leta nastupa i bivši štoper Crvene zvezde Darko Lazić.