"Pevci" razbili "Stršljenove" u prvih 45 minuta!

subota 08.04.2017.
14:43

Na premijeri 32. kola, stvari su rešene nakon prvog dela igre.

EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

Totenhem je ugostio Votford na svom "Vajt Hart Lejnu", a kako stvari stoje, nastaviće sa nestvarnim rezultatima na svom stadionu.

Naime, oni su ove sezone još uvek neporaženi kod kuće, više o tome OVDE.

Sada su na putu da su svom domu savladaju i Votford, kako nakon prvog dela igre vode sa ubedljivih 3:0.

Poveli su golom Dele Alija u 33. minutu, engleski reprezentativac je uputio fenomenalan udarac sa oko 20 metara udaljenosti, Gomeš nije imao nikakve šanse.

Samo šest minuta kasnije, Dajer je povisio na 2:0. Nakon centaršuta sa leve strane, odbrana loše izbacuje loptu, ona pada na nogu vezisti Sparsa, koji efektnim udarcem trese mrežu Eurelija Gomeša.

Pred sam kraj prvog dela, tačnije u 44. minutu, karakterističan pogodak postiže Hjong Min Son. Bivši napadač Leverkuzena je uputio sjajan udarac sa ivice kaznenog prostora, ponovo golman Votforda nije mogao ništa da učini, kako je i ovaj udarac bio gotovo savršen.

Nakon samo 10 minuta igre u nastavku Totenhem je došao i do četvrtog gola, strelac je još jednom bio Son.