17:25

Samo pola sata trebalo je Musii Dembleu da napravi šou danas u Pertu.

twitter.com
twitter.com

Seltik je nastavio svoju šetnju škotskim Premijeršipom, 'zeleno beli' su danas zabeležili 23. pobedu iz 24 utakmice!

Poslednja žerva bio je Sent Džonston, koji je na svom bunjištu poražen rezultatom 2:5.

Domaćin je bio na dobrom putu da nanaese prvi poraz škotskom šampionu, ali mu se 'desio' Musa Dembele.

Ekipa Brendana Rodžersa je povela golom Hendersona u šestom minutu, ali do odlaska na odmor je usledio preokret zahvaljujući Votsonu i Voterspunu.

Međutim, na isteku sata igre Rodžers baca u vatru Musu Dembelea, a on samo minut kasnije poravnava na 2:2 sa bele tačke.

Mladi Francuz 15 minuta kasnije postiže svoj drugi gol na utakmici i vraća predost Seltiku, Skot Sinkrel je nedugo potom otvorio vrata novog trijumfa, a overio ga je Musa Dembele het-trikom pet minuta pre kraja.