utorak 14.07.2015.
20:17

Siniša Mihajlović je sa svojim timom zabeležio pobedu na pripremama, ovoga puta je "stradala" ekipa Lenjana.

BETA/AP Photo/Luca Bruno

Srpski trener Siniša Mihajlović je danas odigrao i drugu pripremnu utakmicu sa svojim Milanom, a danas je zabeležena pobeda protiv nejakog Lenjana.

Domaćin je poveo u ovom meču preko Anjelija u 10. minutu, ali je nakon toga ekipa Milana preuzela stvari u svoje ruke.

Poli, Aleks i Mastur su za samo 3 minuta postigli tri gola (u periodu od 39. do 42.) i tako sa prednošću od dva gola otišli na veliki odmor.

Posebno je bio lep gol Hakima Mastura u 42. minutu meča, bio je to pravi projektil nakon što se oslobodio svog protivnika.

Honda i Verdi su do kraja meča samo povisili prednost Milana a 5:1 za sigurnu pobedu Milana protiv nejakog protivnika.

Evo i sastava Milana na ovom meču:

Prvo poluvreme: Dijego Lopez (Abijati od 33'), Abate (Kalabrija (13'), Aleks, Rodrigo Eli, Albertaci, Poli, Hose mauri, Bonaventura, Suso, Niang, Mastur.

Drugo poluvreme: Abiati (Donaruma 61'), Kalabrija, Eli, Albertaci (Aleks 62'), De Šiljo, Noćerino, De Jong, Bertolaći, Honda, Verdi i Ćerći.