Pešić postigao gol, upisao i asistenciju!

sreda 30.11.2016.
20:12

Aleksandar Pešić je konačno dobio priliku da pokaže svoje kvalitete, danas je uspeo da postigne gol i da zabeleži jednu asistenciju u pobedi Atalante protiv Peskare.

Beta/Angelo Carconi /ANSA via AP

Atalanta je protiv Peskare u okviru 1/16 finala Kupa Italije uspela da pobedi i da prođe u narednu fazu.

Ekipa koju sa klupe predvodi Đan Pjero Gasperini uspela je da slavi sa 3:0, a gol i asistenciju upisao je Aleksandar Pešić, srpski reprezentativac.

Pešić je danas odigrao čitavu utakmicu, bio je jedan od najboljih na terenu i svakako se proporučio Gasperiniju i za Seriju A.

Raimondi se prvi upisao u strelce u 7. minutu, da bi na asistenciju Pešića sa leve strane Grasi uspeo da postigne gol.

U poslednjim minutima meča, nekadašnji fudbaler Jagodine i Tuluza je izašao 1 na 1 sa golmanom gostiju i uspeo je da ga savlada za ubedljivih 3:0.

U meču od 15 časova Specija je savladala Palermo nakon boljeg izvođenja penala.