Pedrov oproštajni gol?

utorak 11.08.2015.
23:32

Momak koji je pred večerašnji duel Barselone i Sevilje zatražio transfer doneo je Kataloncima četvrti trofej u 2015. godini. Da li je Pedrov gol u 115. minutu bio poslednji u dresu Barselone?

BETA/AP Photo/Ivan Sekretarev

Fudbaleri Barselone večeras su osvojili peti trofej u Superkupu Evrope čime su se izjednačili sa Milanom.

Posle 52 minuta igre Barsa je imala tri gola prednosti i činilo se da će prilično lako stići do novog priznanja. Usledio je nesvakidašnji "kambek" Andalužana pa je utakmica otišla u produžetke.

Mnogi su verovali da će o pobedniku odlučiti penali ali ne i rezervista Pedro Rodrigez koji se našao na pravom mestu u pravom momentu. Golom u 115. minutu Pedro je doneo trofej Barseloni i ostavio Katalonce u trci na pohodu ka rekordu koji je postavljen 2009. godine.

Barsa će u nastavku kalendarske godine nastaviti borbu za preostala dva trofeja koja ima na raspolaganja a pitanje je da li će strelac odlučujućeg gola u duelu sa Seviljom biti deo Enrikeovog tima.

Pedro Rodrigez zatražio je transfer pred večerašnji duel sa Seviljom, a kako za njega postoji interesovanje Mančester Junajteda i Mančester Sitija, velika je verovatnoća da ćemo u nastavku sezone njega gledati u jednom od ova dva premijerligaška kluba.

19 Komentara

EL GRANDE BARCA
Wednesday, 12.08.2015
08:10

Sjajni PEDRITO.nKoliko je samo vaznih golova dao, jujuju.nSahtjor pre 6 godina u ovom takmicenju, finale svetskog klupskog protiv Internasionala, finale LS, 6-7 komada Realu.....nNeka mu je sa srecom u nastavku karijere, gde god ode uveren sam da nece izneveriti ocekivanja.

Milenko Maksimovic
07:35

Ona neznalica enrike je unistio pedra.njemu su vazniji brazilci cigani nego pedro.dobro dosao u najveci klub na svetu pedrito.bice junajtedu pedro ko sancez arsenalu

Wazza77
Tuesday, 11.08.2015
23:57

Znaci covek kao da je znao.Spakovao kofere i zamolio Ed-a da mu dozvoli da ostane jos u utorak da odigra Superkup.I eto karma je cudo... ;) dobro nam dosao na desnu stranu,Mata moze u sredinu a Memphis na levu!!! Ostaje jos stoper pa da se igramoooo igramoooo...

00:16

Bravo, brate. Mislim da ti i ja imamo jako slično mišljenje o sadašnjem Junajtedu. Voleo bih da Junajted izgleda ovako: De Hea (Romero)-Darmijan, Smoling, ?, Blind (Šo)-Šnajderlin, Erera, Mata-Pedro (desno), Depaj (levo), Runi (špic). Pod ovim ''?'' na poziciji štopera priželjkujem Otamendija. Još Pedro i Otamendi i ovaj prelazni rok je fantastično odrađen.

King Didier Drogba
12:00

Švajni na klupi???

Miletaaaaa
10:19

Uz svo duzno postovanje..imate par pojedinaca sad,koji su vrhunski igraci,al kao sto mi se ne svidja Rodgers kod nas,tako mi se ne svidja ni van Gal kod vas. Msm da bi se bolje mogle sklopiti i vasa i nasa ekipa. I fale vam dva stopera zbog stalnih povreda i nedostatka kvaliteta kod par stopera koje imate. Imacete cudo od napada,al jako lose izgledate nazad,bar za sad... Blind je bolji u vezi ili na beku,strasan igrac. Steta ga je koristiti na stoperu. Mnogo se novca potrosilo,bilo bi steta da se ne napravi nista..ipak 400 milki nije malo. Mi smo prosle potrosili 200 pa smo se cak i mi sprdali na Rodgersov racun. :) Mozes misliti sta ce biti s van Galom,ako ne osvoji,a pukao 400...

StormyLBZ
23:56

Cumback Israel

00:16
12:42

Potpuno si u pravu (za onaj komentar dole).

StormyLBZ
10:17
Stefan123(58 Sic)
23:42

Ne mogu da vjerujem da su igraci Sevilje promasili one 2 sanse za 5-5 mogli su na penale a sto se tice Pedra mislim da mu je ovaj go znaci I ostanak u barsu

00:56

Ne mogu ni ja da vjerujem da je Barsa promasila u prvom poluvremeno isto tako dvije prilike!

Thursday, 13.08.2015
10:10

Pa onda nemoj da pises kad nisi gledao ostatak utakmice, Barsa imala dvije precke pogodjene i jos dvije priliku koju je za malo Rakitic i Rafinja zavrsili! Utakmica je bila vrhunska i pogledaj snimak, neces se pokajati. :)

12:58

Ja sam gledao samo produzetke I vidio seviljine prilike za koje sam I rekao a barsine nisam vidio

S-I-M-K-E_
23:39

Vec sam napisao,Pedro je dio ove nevjerovatne generacije Barse,i dao je mnogo bitnih golova za klub u proteklim godinama u raznim takmicenjima,bice mi zao ako ode.