nedelja 30.04.2017.
17:32

Srpski napadač blistao danas u dresu Kopenhagena.

EPA/Mathias Loevgreen Bojesen

U Danskoj je trka za titulu praktično rešena, Kopenhagen je ubedljivo prvi, a da se na tom mestu zasluženo nalazi, potvrdilo se i danas u meču 31. kola protiv Lingbija.

Ovaj meč je Kopenhagen na svom terenu dobio sa ubedljivih 3:0. Posle prvog poluvremena bez golova, u drugom je glavnu ulogu preuzeo srpski reprezentativac i bivši napadač Čukaričkog Andrija Pavlović.

On je ekspresno stigao do het-trika, pošto je mrežu gostiju tresao u 51, 54. i 64. minutu i tako rešio pitanje pobednika - 3:0!

Taj rezultat ostao je na snazi do kraja, a Pavlović je na terenu proveo svih 90 minuta. Sa ova tri pogotka, on je stigao do učinka od ukupno šest golova ove sezone u šampionatu Danske.

U prilogu je današnji Pavlovićev het-trik. Uživajte, golovi su prelepi.