Pavlovićev het-trik, srušio je Žilinu! Poraz Ludogoreca!

22:12

Srpski napadač odličan u meču protiv Žiline, postigao je sva tri gola.

Epa/Anders Kjaerbye

Sjajna rola Andrije Pavlovića.

Srpski napadač i nekadašnji član Čukaričkog konačno dobija pravu šansu u Kopenhagenu, a danas je za 15 minuta uspeo da postigne tri gola i da tako donese pobedu svom timu.

Bio je to veliki preokret, Žilina je vodila golom Spaleka od 39. minuta, ali je onda Pavlović golovima u 68, 73. i 83. minutu preokrenuo rezultat.

Odlične vesti za Slavoljuba Muslina i našu reprezentaciju, ovaj momak je u odličnoj formi.

Od ostalih mečeva u kvalifikacijama za Ligu šampiona, Žalgiris je uspeo da savlada Ludogorec sa 2:1, takođe nakon preokreta. Njiadzi i Kukliš su bili strelci za Žalgiris, a za Ludogorec je strelac bio Anicet.

Za Žalgiris je igrao Ljuljić, izašao je sredinom drugog dela igre.

Rezultate ostalih mečeva u kvalifikacijama za LŠ pogledajte OVDE.