Pavlović pogodio za "petardu" Kopenhagena u Danskoj!

nedelja 05.03.2017.
18:25

Bivši napadač Čukaričkog i reprezentativac Srbije Andrija Pavlović upisao je novi pogodak u danskom šampionatu.

Beta/BranislavBožić/Mo

Kopenhagenu nema ravnog u Danskoj, to se još jednom pokazuje, kako nakon 24 odigrala kola najbližem rivalu beže 11 bodova.

Sada sa na svom terenu demolirali ekipu Horsens rezultatom 5:0 (3:0), a u listu strelaca se upisao i srpski internacinalac Andrija Pavlović.

Poveli su domaću u 14. minutu preko Santandera, da bi osam minuta kasnije Ankersen povisio na 2:0.

Konačnih 3:0 u prvom delu igre postavio je Kornelijus u 38. minutu.

Upravo je strelca trećeg gola u 61. minutu na terenu zamenio Pavlović, a četvrti gol bio je delo strelca prvog pogotka Santandera.

Igrao se 80. minut, kada se u gužvi u kazenom prosotru Horsensa, nakon kornera za domaće, najbolje snašao Pavlović, koji je tako postavio i konačan rezultat.

Njemu je ovo treći gol ove sezone u elitnom danskom takmičenju, a ima upisane i dve asistencije.

Gol bivšeg fudbalera Čukaričkog pogledajte u nastavku.