subota 12.03.2016.
13:11

Posle startnog poraza, Veljko Paunović upisao i prvi bod kao trener Čikaga.

chicago-fire.com

Podsetimo, Paunović je na debiju imao najteži mogući posao, rival njegovom timu bio je Njujork Siti sa zvezdama poput Andree Pirla ili Davida Vilje, taj meč je njegov tim izgubio rezultatom 4:3, a noćas po našem vremenu, Čikago osvojio i prvi bod u novoj sezoni.

Paunovićev tim je gostovao ekipi Orlanda, u čijim redovima nije bilo Brazilca Kake i za koju je debitovao Noćerino, a ovaj duel završen je rezultatom 1:1.

Domaćin je poveo posle samo četiri minuta igre, golom Larina, ali odgovor Čikaga je usledio deset minuta kasnije, kada je Dejvid Akam izjednačio na 1:1.

Ovaj rezultat je ostao na snazi do kraja meča, iako je Paunovićev tim već u 32. minutu ostao sa igračem manje na terenu, posle isključenja Haringtona.

Golove možete da vidite u prilogu, a narednu utakmicu Čikago igra 19. marta, kada će rival Paunovim pulenima biti ekipa Kolumbusa, koja je na startu doživela poraz od Portlanda sa 2:1.