Paun baš nema sreće, Čikago preuzeo ''fenjer''!

nedelja 01.05.2016.
10:20

Srpski stručnjak na klupi Čikaga ima samo jednu pobedu u sedam utakmica u MLS ligi.

chicago-fire.com

Fudbaleri Čikago Fajra remizirali su sa DC Junajtedom rezultatom 1:1 (1:0) i pali na poslednje mesto na tabeli, doduše sa mečom i dva manje od ekipa koje su iznad njih.

Ekipa koju sa klupe predvodi Veljko Paunović zabeležila je i drugi poraz na sedam utakmica i pala na poslednje mesto na tabeli MLS lige.

Čikago je poveo golom Kembela u 41. minutu, a konačnih 1:1 postavio je Niarko u 64. minutu.

Čikago posle sedam odigranih utakmica ima samo sedam bodova, sa jednom pobedom i četiri remija i zauzima poslednje mesto na tabeli istočne konferencije američke lige.

Ipak, ekipe koje su odmah iznad Kolumbus i Njujork Red Bul imaju jedan, odnosno dva meča više.

U narednom kolu, ekipa Veljka Paunovića gostuje Vankuveru.