nedelja 24.09.2017.
12:35

Jedan od Partizanovih rivala u Ligi Evrope, ostvario novi trijumf u šampionatu Albanije.

EPA/ARMANDO BABANI

U Albaniji je ovog vikenda na programu tek treće kolo nacionalnog šampionata, a Skenderbeg je na svom terenu savladao ekipu Partizani iz Tirane rezultatom 2:0.

Domaći tim je do trijumfa stigao boljom igrom u drugom poluvremenu.

Na vodeći gol čekalo se do 65. minuta, kada je napadač iz Gambije Ali Sove ''načeo'' goste iz Tirane. Konačnih 2:0 postavio je Lilaj iz jedanaesterca u 86. minutu.

Ovom pobedom Skenderbeg je izbio na čelo tabele šampionata Albanije, sa sedam osvojenih bodova, a Partizani su ostali na dnu sa samo jednim osvojenim bodom.

Podsetimo, Skenderbeg i beogradski Partizan sastaće se 19. oktobra, u okviru trećeg kola Lige Evrope.