22:40

Fudbaleri Palerma potpuno su nadigrali Napoli i tako prekinuli njihovu seriju od četiri uzastopne pobede!

Beta/AP Photo/Alessandro Fucarini

Palermo je iznenadio Napoli u poslednjem meču današnjeg programa u Seriji A.

Domaćin je slavio sa 3:1, Napoli je mogao da doživi i pravu katastrofu, ali su na kraju gosti uspeli da smanje rezultat.

Ipak, na početku meča je moglo sve da bude drugačije. Igrao se 14. minut kada je de Guzman imao sjajnu priliku, odlično šutirao, ali je Sorentino još bolje odbrani. Potom je Palermo napravio protiv udar, i Lazar je bio precizan šutem iz velike daljine, ali gol ide potpuno na dušu golmanu, koji je napravio početničku grešku.

Od tog šoka gosti se nisu oporavili.

U 36. minutu bilo je 2:0 posle gola Vaskeza, na početku drugog poluvremena preko Iguaina i Kaljehona je Napoli imao prilike da smanji prednost, ali ih nisu iskoristili.

U 65. minutu Palermo je i definitivno rešio pitanje pobednika, Luka Rigoni je postigao treći gol za svoju ekipu.

Do kraja meča Napoli je uspeo da smanji rezultat i postigne počasni gol preko Gabijadinija, ali je to bila mala uteha za ekipu Rafe Beniteza.