Ovo je već alarmantno, Paunov Čikago u katastrofalnoj seriji!

nedelja 27.08.2017.
17:13

Posle sjajnog početka sezone u MLS ligi, ekipa Čikaga ušla u seriju poraza kojoj se ne vidi kraj.

EPA/TANNEN MAURY

Činilo se da će dolazak Bastijana Švajnštajgera iz Mančester Junajteda biti garancija da će ekipa Veljka Paunovića moći da uradi velike stvari u ovoj sezoni, dugo je bila prvi samom vrhu tabele Istočne konferencije, ali u proteklih mesec dana Čikago Fajersi igraju neprepoznatljivo.

Sinoćnji poraz na svom terenu od Minesote, poslednjeplasirane ekipe iz Zapadne konferencije, bio je već peti u poslednjih šest mečeva, a četvrti uzastopni u MLS ligi.

Minesota je slavila sa 2-1, golovima Danladija u prvom poluvremenu, dok je u 78. minutu Akam postigao počasni gol za Čikago.

Sada Paunovićev tim zauzima četvrto mesto u Istočnoj konferenciji, što samo po sebi i nije toliko alarmantno, ali jeste serija veoma loših rezultata u poslednje vreme, uz opasnost da bi pad na tabeli mogao još više da se nastavi.