Ovako je neponovljivi Jirgen Klop proslavio ludačku pobedu svog Liverpula!

Autor: Milovan Longinov
subota 23.01.2016.
16:06

Neponovljivi Jirgen Klop danas je lagano mogao da dobije i srčani udar posle ludačke utakmice sa Noričom.

Beta/AP Photo/Rui Vieira

Danas su Norič i Liverpul odgrali verovatno najluđi meč ove sezone, a naravno, to nije moglo da prođe bez novih ludačkih reakcija Jirgena Klopa.

Nikada ravnodušni, harizmatični i energični Klop danas je bio na ivici nervnog sloma. Najpre se radovao, pa ''ludeo'' zbog grešaka svojih igrača, da bi potom u potpunosti eksplodirao kada je Adam Lalana postigao pobedonosni pogodak.

U sudijskoj nadoknadi za infarkt, Norič je izjednačio u 93. minutu, da bi posle šezdesetak sekundi, Lalana pogodio za 4:5 i potpuni delirijum.

Klop je brzinom svetlosti stigao u zagrljaj svojih igrača, a tom prilikom su mu stradale i naočare.

18 Komentara

zholinho
Sunday, 24.01.2016
12:09

On je doneo jednu novu draž PL. Jako interesantan čovek.

23:00

Ovaj čovjek je nestvaran. Sa kakvim emocijama i strašću vodi utakmice i proslavlja pobjede je za svaku pohvalu. Svaka ti čast majstore. :D

Galaktikos
20:36

Kako gotivan lik,kako motivise igrace pa to je strasno,,,Halla Liverpul

Стефан Ђорђевић
18:11

Covek se zaljubio u Liverpul, vidi se da radi srcem, ko je gledao utakmice Liverpula zna to, a sada je prvo pobesneo zvog prevelike sudijske nadoknade, pa primljenog gola i iz kadra kad on pravi besne face prelazimo u kadar kada Lalana postize gol, a onda decija radost Klopa! Ljudina i veliki trener!

17:51

Legenda neponovljiva! Nepostoje ovakvi treneri !

mak_juventino
17:41

Znam da je gol u zadnji minut i da je bila posebna priliak , ali sta ce Klop uraditi kada daju gol za pobedu koja nosi titulu ? :D