Ovako je Midlsbro osvojio ''Teatar snova''! Promašaji Runija, Kerika, Janga!

sreda 28.10.2015.
23:58

Iako u 120 minuta igre nije bilo golova, gledaoci na Old Trafordu su mogli da vide veliki broj odličnih prilika na obe strane, a vrhunac drame bio je u penal seriji, gde su se fudbaleri Mančester Junajteda propisno ispromašivali.

BETA/AP Photo/Jon Super

Kako smo objavili nešto ranije, posle Čelsija u utorak, i Mančester Junajted je dan kasnije posle penal serije eliminisan u osmini finala Liga Kupa.

Midlsbro je slavio na Old Trafordu sa 3-1 boljim izvođenjem penala.Kako su izgledali trenuci odluke, možete da vidite u prilogu.

Golman Midlsbroa Mehijas je zaustavio udarce Runija i Janga, dok je šut Majkla Kerika završio visoko preko gola. Jedini precizan u ekipi Luja van Gala bio je mladi Brazilac Pereira.