četvrtak 26.11.2015.
21:53

Trijumf Partizana nad AZ-om u Holandiji upotpunjen je i trijumfom Bilbaa u Augsburgu, pa je put crno-belih ka evropskom proleću sada znatno olakšan!

BETA/AP Photo/Matthias Schrader

Mnogo uzbuđenja i preokreta doneo je ovaj duel, koji je Bilbao na kraju dobio rezultatom 3-2.

Baskijci su već posle 10 minuta igre poveli sa 1-0 golom Susaete, a onda sledi preokret nemačkog tima.

Prvo je Trohovski u 41. minutu izjednačio na 1-1, da bi posle 14 minuta igre u drugom poluvremenu Bobadilja doveo nemački tim na prag velikog trijumfa.

Vođstvo domaćih trajalo je sve do 83. minuta, a onda, baš kao i u Alkmaru, veliki preokret!

Režirao ga je sjajni Aric Aduric, koji je sa dva pogotka, u 83. i 86. minutu utišao domaće navijače, koji su pred početak meča napravili koreografiju o kojoj se priča širom Evrope.