Ovaj Napoli može mnogo!

subota 23.09.2017.
19:56

Napoli je i dalje sa svim pobedama u Seriji A, danas su uspeli da slave protiv SPAL-a u gostima.

EPA/SEBASTIEN NOGIER

Nakon pobede u sredu protiv Lacija, Napoli je danas slavio i protiv SPAL-a sa 2:3 i tako se, makar za kratko, osamostalio na prvom mestu.

Domaći su odlično krenuli u utakmicu, preko Šćatarele su uspeli da stignu do gola nakon 13 minuta igre, bio je to odličan šut po zemlji i golman Napolija Reina nije imao šanse.

Ipak, njihova radost nije trajala dugo, svega nekoliko desetina sekundi, pošto je Napoli odmah izjednačio rezultat.

Bila je to fantastična akcija Insinjea i Kaljehona, na kraju je Insinje uputio odličan udarac i savladao golmana domaćih za 1:1.

Dosta problema za Napoli do kraja utakmice, pokušavali su da stignu do bodova, a konačno su uspeli u 72. minutu da postignu gol kada je Hose Kaljehon uspeo da glavom pošalje loptu u mrežu za 1:2.

Ipak, u 78. minutu Viviani je sjajno izveo slobodan udarac i poravnao rezultat na 2:2, ali ni to nije bio konačan rezultat ovog meča.

Dakle, nakon šest odigranih kola Napoli je prvi na tabeli sa  18 bodova, ali Juventus može da ga sustigne jer večeras igra utakmicu 6. kola protiv Torina, gradskog rivala.