Osmi vezani poraz Njukasla!

subota 02.05.2015.
15:40

Lester igra sve bolje kako se šampionat bliži kraju, nakon poraza od Čelsija uspeli su da savladaju ekipu Njukasla, ekipu koja igra u najslabijoj formi u Premijer ligi.

Beta/AP Photo/Jon Super

Njukasl je najslabija ekipa Premijer lige u ovom trenutku, Karver bi mogao vrlo lako da dobije otkaz nakon ove utakmice.

Lester je danas slavio lagano sa 3:0, došao do 34. boda i na samo bod zaostatka u odnosu na Njukasl kome takođe od skoro gori pod nogama.

Danas je dominirao Uloa, postizao je golove u prvom minutu prvog poluvremena i drugom minutu drugog poluvremena, a Morgan je takođe bio strelac za siguran trijumf "Lisica".

Njukasl je završio meč sa dva igrača manje, pošto su crvene kartone dobili Vilijamson i Janmat.

Golove sa ovog meča pogledajte OVDE.

Njukasl ima lakši raspored od svojih rivala do kraja šampionata, na preostale tri utakmice igraju protiv VBA kod kuće, KPR-a u gostima i u poslednjim kolu im dolazi Vest Hem.

Papis Sise će se vratiti u tim, biće veliko pojačanje za Njukasl pred kraj sezone.

Lesteru dolaze na noge do kraja prvenstva Sautempton i KPR, dok gostuju Sanderlendu u direktnoj borbi za opstanak.