Opet taj Ivan Šaponjić! Gol za preokret i pobedu u 90. minutu!

sreda 17.02.2016.
19:30

Zlatni srpski ''Orlić'' i doskorašnji Partizanov napadač iz meča u meč pokazuje zbog čega ga je ove zime Benfika angažovala!

record.xl.pt/Carlos Gonçalves

Posle golgeterskog prvenca u dresu Benfike proteklog vikenda, kada je bio strelac u remiju sa Akademiko Viseuom, Ivan Šaponjić je i danas nastavio da rešeta protivničke mreže!

I izrastao u junaka utakmice!

Benfika B je u meču 30. kola portugalske Segunde danas dočekala ekipu Aveša i posle preokreta uspela da trijumfuje rezultatom 2:1.

Gosti su rano poveli, ali je i Benfika brzo izjednačila pogotkom koji je postigao Guco u 12. minutu.

Rezultat 1:1 ostao je na snazi sve do 90. minuta, kada je Ivan Šaponjić postigao pobedonosni gol za 10. pobedu Benfike B od početka sezone.

Dodajmo još i da su gosti od 79. minuta imali igrača manje na terenu.

Ovom pobedom Benfika B se popela na 17. mesto na tabeli sa 36 bodova, a Aveš je na sedmoj poziciji sa 48 bodova.