Oni su neprikosnoveni "kraljevi" završnice

subota 29.04.2017.
20:02

Fudbaleri madridskog Reala ponovo u do gola došli u poslednjim trenucima utakmice.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Real je savladao Valensiju i napravio značajan korak ka osvajanju titule u Primeri.

Poveli su preko Kristijana Ronalda u prvom poluvremenu, potom je Portugalac promašio jedanaesterac, tačnije maestralni Dijego Alveš mu je odbranio šut sa kreča, po treći put u karijeri, da bi potom Valensija poravnala preko Danija Pareha, koji je majstorski izveo slobodan udarac i matirao Navasa.

Ipak, Marselo je bio spasilac, postigao je gol u 86. minutu i tako doneo pobedu Realu.

Više o čitavom susretu možete pročitati OVDE.

To je bio i drugi gol Marsela u Primeri ove sezone, te je i zvanično postao najproduktivniji defanzivac španskog šampionata, kako ima i devet upisanih asistencija.

Ono što je najinteresantnije je činjenica da je ovo 21. gol Reala u poslednjih 10 minuta utakmice ove sezone i po tom parametru su daleko najbolji u "ligama petice".

13 Komentara

O\'Sullivan147
Sunday, 30.04.2017
01:08

Da li je Kiki i sad galamio na Marsela???

NIKE
Saturday, 29.04.2017
23:05

Ovo je samo znak da su mentalno spremni da igraju svih 90+ minuta na visokom nivou, to je ranije bila odlika Njemaca na prvenstvima, ali vidi se da je Zidan to dobro prenio na ove momke.

S-I-M-K-E_
21:42

Strasno,ovo je uzas,uzas,uzas,toliko golova u zadnjih 5 minuta da ja ne mogu da shvatim sta je ovo....Kakvo je ovo cudo koje ih prati vec nekoliko godina.I Barsi su dali gol u 85 minutu,ali eto,konacno je malo i sreca pomilovala i Barsu...Ali ni jedan tim u istoriji fudbala nije imao ovoliko srece kao Real Madrid...Mnogi klubovi su se izvlacili u zavrsnici,ali im se to obije o glavu kad tad,ali to ne vazi za Real.Oni nastavljaju da se izvlace evo vec 3-4 godine.

Go Hard or Go Home
00:35

To nije sreca, to je nemacki mentalitet kada se igra poslednji minut kao da je prvi, ranije su tako nemci igrali sada tako igra Real, mada ti ne znas nista o nemackom mentalitetu, znas samo za MSN. :)

realan88
22:01
21:13

Nisu to bas poslednji trenuci, ali hajde...

<3 CHELSEA <3
20:52

Utakmica se igra 90 min plus nadoknada tako da tu nema reci o sreci

Leonida
20:43

Formula je volja i upornost a posle sreca i golovi sami dodju to je pobednicki mentalitet

_mladen_
20:16

Oduvek sam obozavao Marsela. Mozda u odbrani nije vrhunski, ali ne postoji bolji levi bek koji toliko doprinosi napadu. Mogu se kladiti da ga postavis u napad, bio bi jedan od najboljih.

Breaking Bad
20:10

1-3 gola može biti sreća, ali 21 ne može.

Bidza i Tridza
20:57

Mozda su par golova dali na srecu ali pokazali su da imaju pobednicki mentalitet. Video se njihov pristup igri kad jure taj pobedonosni gol,hitaju napred.

S-I-M-K-E_
21:45

Ne shvatas....Ja znam da srecu moras da zasluzis ali koliko je timova znalo da napada,pa lopta nekad nece u gol ali kada igra Real,ja uvijek znam da ce oni postici gol u poslesnjih 5 minuta,to je nesto nevjerovatno.