Omrsio se i Inzagi!

Autor: Boris Jovanović
četvrtak 07.08.2014.
10:54

Milan na oproštaju od američke turneje, posle tri poraza, savladao Čivas Gvadalaharu sa 3:0.

Beta/AP Photo/Bob Levey

Milan je delovao bolje nego na "Ginis kupu", mada je Inzagi rekao da je već protiv Liverpula bilo vidljivo da tim napreduje. Savladali su Meksikance ubedljivo, igrao je i Žeremi Menez i pokazao da će biti veliko pojačanje za tim.

"Rosoneri" su načeli Meksikance golom Nijanga u 20. minutu, da bi do poluvremena Mario Baloteli svojim prvim golom ovog leta, posle Mondijala povećao prednost. Super Mario je iz slobodnog udarca matirao golmana Rodrigeza.

U nastavku je Pacini, dvadesetak minuta pre kraja postavio konačan rezultat.

Milan se iz Hjustona vraća u Italiju, posle par dana pauze sledi nastavak priprema za start sezone. Do početka Serije A igraće protiv Valensije za desetak dana na "Mestalji", a onda i u TIM kupu, po poluvreme protiv Sasuola i Juventusa.