nedelja 13.12.2015.
19:07

Odigrana su još dva meča Lige 1.

BETA/AP Photo/Claude Paris

Ekipa trenera Mičela nastavila je da igra promenljivo, i ovoga puta nisu uspeli da savladaju ekipu Gazalek Ažaksijoa, meč je završen rezultatom 1-1.

Na stadionu 'Velodrom', gosti su došli do vođstva u 19. minutu, kada je Žak Zua bio siguran sa bele tačke.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, i 18. minuta kansije, Olimpik dolazi do izjednačenja preko Mičua Batšuajia.

Do kraja meča nije došlo do promene rezultata, a domaći tim je imao otežen posao, jer je Abelaziz Barada isključen iz igre u 51. minutu.

Najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg toka šampionata, Anže, remizirao je protiv ekipe Bordoa, rezultatom 1-1.

'Žirondinci' su u prednost došli u 40. minutu preko Dijega Rolana, ali je Romain Tomas svom timu doneo bod u 82. minutu.