18:13

Trener Zinedin Zidan moći će da računa na sve svoje igrače na meču sa Volfsburgom.

Beta/AP Photo/Michael Sohn

Karim Benzema i Rafael Varan su odradili ceo trening sa ekipom i biće na raspolaganju u mečuz sezone sa nemačkim klubom.

Varan je u autu bio dve nedelje zbog problema sa listom, dok je Benzema u prvom meču napustio igru u prvom poluvremenu zbog bola u kolenu.

Očekuje se da Varan počne utakmicu sa klupe, prednost imaju Serhio Ramos i Pepe, dok će Benzema predvoditi napad sa Ronaldom i Bejlom.

Zinedin Zidan će najverovatnije napraviti samo jednu izmenu u odnosu na prvi meč, pošto bi Karvahal trebalo da zameni Danila na mestu desnog beka.

Real ima težak zadatak da nadoknadi poraz od 2:0 iz prvog meča, a revanš sa Volfsburgom zakazan je za utorak od 20.45.