Obradovićev gol posle pet godina!

subota 27.09.2014.
22:32

Nekadašnji reprezentativac Srbije Ivan Obradović postigao je gol na takmičarskoj utakmici posle više od pet godina pošto je u 9. kolu Župiler lige postigao vodeći pogodak u pobedi Mehelena.

kvmechelen.be

Fudbaleri Mehelena koje sa klupe vodi naš Aleksandar Janković upisali su u 9. kolu Župiler lige četvrti prvenstveni trijumf.

Mehelen je večeras savladao Beveren rezultatom 2:0 (1:0) a oba gola za domaće postigli su srpski internacionalci koji su u klub stigli na insistiranje Aleksandra Jankovića.

Vodeći pogodak na utakmici postigao je Ivan Obradović nekadašnji prvotimac Partizana i član "A" reprezentacije Srbije.

Levi bek Mehelena najbolje se snašao pred golom gostiju u drugom minutu kada je odbijenu loptu smestio u mrežu čime je označio prekid pet godina dugog posta. Poslednji put Obradović je pogodio u avgustu 2009. godine u duelu Partizana i Javora.

Trijumf Mehelena overio je Dalibor Veselinović golom u 63. minutu utakmice a treba dodati i to da je i treći Srbin iz redova Jankovićevog tima večeras bio u timu. U pitanju je Miloš Kosanović.

Mehelen posle nekompletnog devetog kola zauzima sedmu poziciju na tabeli sa 12 osvojenih bodova.