Novi šok za Grofov Arsenal, ne pomaže ni 2:0!

ponedeljak 14.08.2017.
20:37

Božovićev ponovo dobro počeo, kao protiv Rubina ili Tosna, a onda...

Screenshot/YouTube/Арсенал ТВ

Utakmicom između Arsenala i Urala večeras je kompletirano šesto kolo ruske Premijer lige.

Ova utakmica završena je bez pobednika, 2:2, iako je ekipa Miodraga Božovića već u prvih deset minuta igre stekla dva gola prednosti.

Vođstvo Arsenalu doneo je Suncu u petom minutu, a pet minuta kasnije Maksimov je duplirao prednost domaćem timu.

Problemi za Božovićevu ekipu počinju u finišu prvog poluvremena, kada je Bicfalvi smanjio na 2:1, a da Arsenal i ovoga puta ostane bez pobede, pobrinuo se Jevsejev u 69. minutu utakmice - 2:2.

U ekipi Arsenala i ovoga puta je starter bio Goran Čaušić, koji je na terenu proveo svih 90 minuta. Kod gostiju je na poziciji štopera nastupio bivši defanzivac Partizana Gregor Balažic

Božovićev tim je tako prekinuo seriju od tri uzastopna poraza, ali je i dalje na samo jednoj ostvarenoj pobedi u prvih šest kola.