Novi poraz Fulama, da li je Jokanova pozicija ugrožena?

subota 01.10.2016.
15:36

Ekipa Fulama doživela je novi neuspeh u Čempionšipu, nalaze se u veoma lošoj formi.

Screenshot: skysports.com

Danas je na "Krejven Kotidžu" Fulam ponovo poražen, ovoga puta od Kvins Park Rendžersa rezultatom 1:2 (0:1).

Promašen penal Kernija u 6. minutu koštao je Fulam prednosti, da bi Vašington na drugoj strani uspeo da pogodi za 1:0.

Rim je u 47. minutu izjednačio, ali je pred kraj meča Sila uspeo da donese velika tri boda Kvins Park Rendžersu. Imali su igrači Fulama najbolju priliku da izjednače u poslednjem minutu meča, ali je Aluko promašio penal.

Fulam ne zna za pobedu već 7 utakmica, a na svom terenu su pobedili samo u prvom kolu i to protiv Njukasla, kada gledamo samo utakmice u Čempionšipu.

U 11 utakmica sakupili su samo 14 bodova i to većinu na samom startu prvenstva, pa se postavlja pitanje da li Jokanović ima i dalje puno poverenje uprave kluba.

Nadamo se da ima i da će preokrenuti stvari na bolje...