nedelja 29.11.2015.
20:07

"Orlovi" prizemljeni u Empoliju, skliznuli u sredinu tabele.

BETA/AP Photo/Gregorio Borgia

Jedini gol je postigao Toneli već u petom minutu, kada je nakon kornera zatresao mrežu Rimljana.

Niko nije mogao tada da pretpostavi da će to biti i konačan rezultat, oba tima su imala svoje šanse, one domaćina su bile bolje, mada su Đorđević i Milinković-Savić mogli da zatresu mrežu Skorupskog.

U drugom poluvremenu Lacio je napadao, stvarao šanse, ali su se ispromašivali. Poništena su im i dva gola, jedan posle prekršaja Klosea nad golmanom Empolija, drugi put je Nemac bio u ofsajdu.

Bilo kako bilo, ostalo je 1:0, Lacio u slobodnom padu, bez pobede su četiri meča u šampionatu i posle novog neuspeha su tek deseti sa svega 19 bodova.

Dan zatvara gostovanje Juventusa u Palermu od 20:45, a izveštaje sa popodnevnih mečeva možete pročitati ovde.