Novi Grizmanov šou, Atletiko "zgromio" Elće!

subota 25.04.2015.
19:51

Atletiko Madrid je sve bliži da se nađe na trećoj poziciji na kraju ovog šampionata pošto je danas rutinskom igrom savladao Elće rezultatom 3:0.

Beta/AP Photo/Andres Kudacki

Antoan Grizman je čovek koji igra u neverovatnoj formi u španskoj Primeri. Peta utakmica u nizu na kojoj postiže gol, ukupno osmi u tom periodu, a u tih osam golova nalaze se i dva koja je postigao danas u meču sa Elćeom.

Trebalo je ekipi Atletiko Madrida da se konsoliduje nakon ispadanja iz Lige šampiona od Real Madrida u sredu, pa su proradili tek u drugom delu igre.

Igrao se 55. minut kada je nakon jednog šuta igrača Atletiko Madrida na loptu naleteo Antoan Grizman, izvio se koliko je imao snage i pogodio za 1:0.

Samo osam minuta bilo je potrebno ekipi Dijega Simeonea da povisi rezultat na 2:0.

Raul Garsija
je primio loptu nakon izvedenog auta, povukao u sredinu, opalio po njoj i savladao golmana Titona koji je ovog puta bio nemoćan - 2:0 za Atletiko Madrid.

Konačan rezultat na ovom meču postavlja Antoan Grizman koji se odlično snašao nakon gužve u šesnaestercu i asistencije koju mu je uputio Saul Nigez.

Golove pogledajte OVDE.

Atletiko se nakon ovog meča "zacementirao" na trećoj poziciji Primere sa sedam bodova više od Valensije, ali i uz utakmicu više.

Elće ima 34 boda i ima 6 bodova više do ekipe koja se u ovom trenutku nalazi u zoni ispadanja.