subota 10.12.2016.
19:21

Fudbaleri Monaka nastavili su sa dominantnim nastupima u francuskoj Ligi 1, sada su dobili Bordo u 17. kolu.

screenshot - Youtube.com

Izabranici Leandra Žardima nastavili su da "gaze" svoje protivnike u francuskom šampionatu.

Ovoga puta su slavili u gostima Bordou, na kraju je bilo 0:4 (0:2) za "Kneževe".

Najvili su nova tri boda već u uvodnim minutima, poveli su u drugom minutu preko Sidibea, da bi samo dva minuta kasnije Falkao došao do svog osmog ligaškog gola ove sezone.

Ta dva pogotka pogledajte OVDE.

Do poluvremena nije bilo golova, na startu drugog dela igre je trener domaće ekipe Žuverne uveo i srpskog internacionalca Milana Gajića u igru, ali to nije mnogo štošta promenilo.

Nakon samo pet minuta igre u nastavku, Falkao postiže svoj drugi gol, povećava prednost gostiju na 0:3.

Sjajnu partiju je Kolumbijac kompletirao u 64. minutu, kada je precizno izveo udarac sa bele tačke i otklonio svaku sumnju o pitanju pobednika. Falkao je sada treći strelac francuske Lige 1, sa 10 golova na 11 nastupa, ispred njega su samo Lakazet i Kavani.

Četiri minuta kasnije Unas dobija crveni karton, momak koji je svojevremeno bio na listi želja Mančester junajteda je olakšao posao gostima direktnim isključenjem.

Golova, uprkos brojčanoj nadmoći gostiju, više nije bilo, Monako je ponovo na čelu tabele, ali će sve zavisiti od Nice, koja sutra gostije PSŽ-u.