"No Falcao, no problem" - Monako do poluvremena obavio zadatak!

sreda 15.03.2017.
21:34

U revanš meču 1/8 finala Lige Šampiona između Monaka i Mančester sitija, domaćin je uradio šta je naumio za prvih pola sata igre.

EPA/GUILLAUME HORCAJUELO

"Kneževi" su na "Eithadu" poraženi sa 5:3, te je jasno da im je potreban trijumf od 2:0 na svom stadionu kako bi nastvili takmičenje.

Željeni cilj je ispunjen već u prvih pola časa igre, kada je domaćin poveo sa potrebnih 2:0.

Najpre je Kilijan Mbape doneo prednost domaćinu u osmom minutu, više o tom pogotku OVDE, da bi u 29. Brazilac Fabinjo povisio na 2:0.

Lemar i Mendi su dobro kombinovali po levoj strani, potonji je uputio odličan ,prizeman centaršut, lopta je stigla na planirao mesto, na nogu Fabinju, koji odmerenim udarcem pogađa mrežu Sitija.

2-0 Fabinho Goal 15.03.2017 HD by dailyfootballkick

Treba dodati da je strelac prvog gola Mbape imao sjajnu priliku i pre nego što je zatreso mrežu gostiju, ali je Kabaljero tada izašao kao pobednik.

Istom fudbaleru je i poništen gol u 16. minutu, kako se našao u ofsajd poziciji.

Nakon prvog poluvremena lider francuskog šampionata ima rezultat koji ga vodi u narednu fazu, cilj Žardimove ekipe će u nastavku biti da ne primi gol.