Njukasl poražen, Mitru ponovo šansa na "kašičicu"

ponedeljak 26.12.2016.
22:41

Ekipa Rafe Beniteza je danas poražena na svom terenu od Šefild Venzdeja sa 1:0 golom Lovensa u 53. minutu.

BETA/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

U okviru 23. kola Čempionšipa, ekipa Njukasla je poražena na svom terenu od Šefild Venzdeja sa 1:0, u meču u kom su svi očekivali pobedu domaćina.

Na ovaj način je prekinuta serija od tri uzastopne pobede Njukasla koji sada ima skor od 16 pobeda, 1 nerešene utakmice i 6 poraza.

Jedini gol na meču videli smo u 53. minutu kada je nakon gužve u šesnaestercu Lovens na asistenciju Forestierija uspeo da ubaci nekako glavom loptu u mrežu i da tako postavi konačan rezultat.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je igrao od 80. minuta, ali nije uspeo da doprinese domaćima da stignu makar do boda na ovom meču.

Imao je nekadašnji fudbaler Partizana dobar udarac glavom nakon kornera tek što je ušao u igru i to je bilo sve od njega za danas, jednostavno, imao je premalo vremena da bilo šta više uradi na ovom meču, iako je bio poprilično agilan.