Nikola Stojiljković rešeta bez prestanka, hoće li tako i u dresu Srbije?

ponedeljak 21.03.2016.
13:28

Još jedna utakmica, još jedan gol bivšeg napadača Čukaričkog koji sada brani boje portugalske Brage.

uefa.com
uefa.com

Njegov tim je sinoć u 27. kolu šampionata Portugala savladao Uniao Madeiru rezultatom 2:0, a srpski napadač je i ovoga puta golom doprineo trijumfu.

Vođstvo domaćima je u 36. minutu doneo Žosue, a Stojiljković je početkom drugog poluvremena samo potvrdio trijumf i postavio konačnih 2:0.

Ovo je bio njegov deveti gol u šampionatu Portugala, a ukupno 14. ove sezone u svim takmičenjima.

Braga se ovim trijumfom učvrstila na četvrtom mestu na tabeli, iza Benfike, Sportinga i Porta, a Nikolu Stojiljkovića sada očekuje debitantski nastup za reprezentaciju Srbije, koja narednih dana igra protiv Poljske i Estonije.

Nadajmo se da će i u dresu ''Orlova'' potvrditi odličnu formu.