21:46

Najava odlične sezone?

EPA/JOERG SCHUELER

Miloš Jojić ima sve značajniju ulogu u ekipi Kelna i utisak je da bi predstojeća sezona Bundeslige mogla da bude obeležena i njegovim najboljim partijama od dolaska u Nemačku.

U prilog ovim optimističkim očekivanjima i njegova večerašnja igra u prijateljskoj utakmici protiv austrijskog LASK-a iz Linca.

Ovaj meč je odigran u Kicbilu, završen je bez pobednika, rezultatom 2-2, a Jojić je bio u startnoj postavi nemačke ekipe i već u 14. minutu postigao je vodeći  gol za Keln.

Do kraja poluvremena, LASK je napravio preokret, a tek u nadoknadi vremena u drugom poluvremenu ''Jarčevi'' su uspeli da stignu do remija.

Podsetimo, večeras je i još jedan bivši fudbaler Partizana bio strelac u pripremnoj utakmici. U pitanju je mladi štoper Fiorentine Nikola Milenković, čiji pogodak možete da pogledate u prilogu.