Nica opet sama na vrhu, PSŽ se izvukao!

nedelja 11.12.2016.
22:48

U derbiju 17. kola francuske Lige 1, Pari Sen Žermen i Nica podelili su bodove na Parku prinčeva. Gosti prokockali dva gola prednosti.

Beta/AP Photo/Thibault Camus

Dva različita poluvremena odigrali su večeras PSŽ i Nica, na kraju po bod i jednima i drugima - 2:2!

Gosti su ovim remijem ponovo ostali usamljeni na čelu tabele, sa bodom više od Monaka i četiri u odnosu na večerašnjeg rivala.

Ipak, s obzirom na dešavanja u prvom poluvremenu, možda su večeras mogli i više.

Nica je povela u 32. minutu pogotkom Siprijena, a pravi šok za domaće navijače usledio je u samom finišu prvog poluvremena, kada je Plea povisio na 0:2!

Tim rezultatom se ušlo i u drugo poluvreme, ali onda glavnu ulogu na terenu preuzima napadač domaćih Edinson Kavani.

On je već u 46. minutu prepolovio prednost gostiju, da bi petnaest minuta kasnije poravnao rezultat na 2:2.

U ekipi Nice je od 75. minuta zaigrao i Mario Baloteli, ali nije uspeo da doprinese boljem rezultatu svog tima.

A Kavanijeve pogotke, kao i njegov veliki promašaj iz prvog poluvremena možete da pogledate OVDE.