petak 10.03.2017.
20:48

Mnogi su smatrali da je Nica imala "zicer" na svom terenu protiv Kaena, ali su se prevarili.

EPA/SEBASTIEN NOGIER

U okviru 29. kola francuske Lige 1 ekipa Nice nije uspela da slavi na svom terenu protiv Kaena i polako gubi korak za vodećim Monakom koji je sada na dva boda više i utakmicu manje.

Nica je na svom terenu odigrala samo 2:2 protiv Kaena, a mogla je vrlo lako da ostane bez ijednog boda pošto su gosti vodili sa 2:0.

Prvo je Santini u 36. minutu doveo goste do prednosti od 1:0 nakon asistencije Besata, da bi Karamoh iskoristio nepažnju domaćeg golmana i odbrambenog igrača i zahvaljujući svojoj brzini uspeo je da postavi veoma težak zadatak Nici.

Ipak, prvo preko Balotelija koji je sa par metara zakucao loptu u mrežu, a zatim i preko Donisa, domaći stižu do izjednaćenja.

Imali su 13 minuta igrači Nice da stignu do sva tri boda, ali se odbrana gostiju konsolidovala pa je ostalo 2:2.