Nezadrživi CSKA, Tošić strelac!

subota 31.10.2015.
14:25

Ekipa Leonida Sluckog nastavlja sa sjajnim rezultatima ove sezone, ponovo su zabeležili pobedu u domaćem šampionatu pošto su danas bili bolji od Ufe sa 2:0.

pfc-cska.com/Andrianova T.

CSKA nastavlja sa dobrim rezultatima u ruskom šampionatu, danas su u okviru 14. kola savladali ekipu Ufe sa 2:0 i tako su i dalje veoma čvrsto na prvoj poziciji sa 36 osvojenih bodova, devet više od Lokomotive, 11 od Zenita, ali napominjemo da ove dve ekipe imaju utakmicu manje.

Ufa je došla da se brani u Moskvu, i u tome su uspevali sve do 21. minuta meča kada je Ignjaševič pogodio iz penala za 1:0.

Imali su domaći dosta prilika da povećaju rezultat, a konačno su to uradili u 62. minutu i to preko srpskog reprezentativca, Zorana Tošića, koji levicom šalje loptu u drugi ugao golmana Narubina za konačnih 2:0.

Bio je ovo 4. gol u prvenstvu za nekadašnjeg fudbalera Partizana.