Neverovatna završnica, Fulam bez bodova

subota 23.09.2017.
22:14

Ekipa koju predvodi Slaviša Jokanović nije uspela da zabeleži pobedu iako su bili na par minuta od nje.

fulhamfc.com

Fulam nije uspeo da zabeleži novu pobedu u Čempionšipu.

Oni su danas odigrali nerešeno protiv prošlogodišnjeg premijerligaša, Midlsboroa, bilo je 1:1 iako je sve do 86. minuta meča bilo 0:0.

Velika radost na Krejven Kotidžu bila je kada je Kamara na asistenciju Sesenjoa uspeo da postigne gol u 86. minutu, ali je ta radost baš kratko trajala.

Na drugoj strani su u prvom napadu gosti izjednačili rezultat na 1:1, Kristi je uspeo da u 88. minutu postavi konačan rezultat.

Midlsboro nakon 9 odigranih utakmica ima 15 bodova, a Fulam je na 13. poziciji sa 11 bodova.