četvrtak 14.09.2017.
12:57

Ovo je definitivno njegova godina!

BETA/AP Photo/Matt Dunham

Kejn je zablistao čim se pojavio na velikoj sceni, mnogi su sumnjali da je reč o još jednom engleskom napadaču koji je zasijao u jednoj sezoni, a da će se onda ugasiti, međutim, kako vreme odmiče dokazuje da je klasa.

Briljira i u 2017. godini, ima neverovatnu statistiku.

Ako ralunamo sva takmičenja, Hari Kejn postiže gol na svaka 76.4 minuta u dresu Totenhema!

Njegovo je da trese mreže, ali se desi i da namesti gol svojim saigračima, izmereno je da učestvuje u golu 'Sparsa' na gotovo svakih sat vremena (61.5 minuta).

01:42

Ljudi pred pocetak prosle sezone od reda pisali da je izvikan, a on kida.

Matic 21
14:52

Stvarno je postso jedan od boljih spiceva u evropi, a usudicu se da kazem da za 1-2 god moze biti najbolji spic sveta, jer ko prati totahem zna kakav ce igrac biti kejn

16:17

Velike li konkurencije, sve naduvenko do naduvenka. Jedan od retkih koji vredi.

Blek stena
13:30

Mnogo dobar igrač.Em što u prvenstvu rešeta daje on i u evropi.Ako već nemože u man voleo bih da ga vidim u realu.Haos bi sa njim napravili.

MSSZRMK
21:19

Englez u Realu nisam siguran.Kostao bi puno novca.

Blek stena
Sunday, 17.09.2017
12:41

Pa mekmanaman i oven nisu uspeli bekam je bio pun pogodak.A bio bi i kejn jer gori od trenutnog benzeme nema šanse.A drugo i da daju 150 nije to problem za real.

13:17

A 24 godine ima, iako navijam za Čelzi, voleo bih da ga zaobiđu povrede tokom karijere i da bude novi Alan Širer.

Sporske me ugasile
13:13

A vidjao sam komentare da je Vardi bolji od njega xD

13:13

Kompletan napadac, jedan od najboljih na svetu spiceva pored Levandovskog i Suareza ...

Red Legend
15:42

Koji crni Suarez, u zadnjih godinu i po je preocajan...

CZYNWA
13:07

Prosao avgust i Kejn reseta..

ofsajd
13:07

Covek je masina isto kao i totenhem! vrhunska ekipa veoma nezgodna!

The_Matrix
13:05

Za razliku od mnogih njegovih prethodnika kod Kejna se vidi da ima mozda za fudbal.Nije kloc,vec igrac koji ima odlicnu konstituciju,odlicno se krece i ima njuh golgetera

S-I-M-K-E_
13:03

Zaista mi je zao sto Totenhem nema kontinuitet,a zasluzuju da osvoje titulu vise i od Liverpula,Arsenala,Celzija,Junajteda i Stijija zajedno.

Di Stéfano
14:36

Oni da zasluzuji,osvojili bi je. Nemaju taj mentalitet i to je to

Luka Modric
15:14

Nece ni imat..jer nemozes osvojit ligu ili bilo koji trofej ako u ekipi nemas pobjednike..oni moraju dopeljat par vrhunskih igraca koji su osvajali trofeje da bi bili konkuretni..imaju oke ekipu ali ne i igrace sa karakterom..ako shvacas sta zelim rec