Nesrećnom Milanu remi u Veroni...

subota 28.02.2015.
22:54

Ekipa Milana je odigrala samo 0:0 protiv ekipe Kjeva iako je danas bila bolji rival.

Beta/AP Photo/Felice Calabro'

Milan je pobedom mogao barem na kratko da pretekne svog gradskog rivala Inter, ali im to nije pošlo za rukom pošto su danas na gostovanju Kjevu odigrali samo 0:0.

Bio je ovo 10. nerešen rezultat Milana od 25 utakmica koliko su odigrali ove sezone.

Najbolju priliku u prvom poluvremenu za Milan imao je Matija Destro. On je u 8. minutu reagovao nešto slabije na dobar centaršut, šutirao po sredini gola gde je bio siguran Albano Bizari.

Bizari je jedan od junaka današnjeg meča, potvrdio je to i u 16. minutu.

Daniele Bonera je imao veliku priliku, ali je i on šutirao po sred gola, a Bizari je izvrsno reagovao.

Do kraja prvog dela igre Matija Destro je imao još jednu priliku kada je šutirao glavom preko gola i to je sve što smo videli u ovom delu igre.

Drugo poluvreme je počelo još jednom sjajnom prilikom za Milan. Keisuke Honda je odlično šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je pogodio prečku koja ovog puta spašava ekipu iz Verone.

Kjevo je najbolju priliku upropastio preko Alberta Palošija kada je Dijego Lopez sjajno skinuo loptu koja je išla pod prečku.

Na kraju, Milan nezadovoljan, a igrači Kjeva su zadovoljni napustili teren.

Za Kjevo je od 82. minuta igrao i Ivan Radovanović.