Neodbranjiva golčina! Još da je ovako i u Partizanu...

ponedeljak 18.04.2016.
09:20

Doskorašnji fudbaler Partizana proteklog vikenda postigao prelep pogodak za turski Ahisar, u trijumfu na gostovanju Bursi.

akhisarbelediyespor.com

Ovaj meč je okončan pobedom Ahisara rezultatom 2:0, a oba gola postignuta szu u drugom poluvremenu.

Samo deset minuta pošto je ušao u igru, Petar Grbić je u 72. minutu postigao vodeći gol za Ahisar, snažnim i preciznim udarcem sa dvadesetak metara, pošto se prethodno oslobodio svojih čuvara.

Gol je proslavio u zagrljaju sa Milanom Lukačem, bivšim čuvarom mreže Partizana, koji je ovoga puta bio na klupi za rezerve.

Trijumf gostiju potvrdio je N'Guemo u nadoknadi vremena, a u prilogu pogledajte Grbićevu majstoriju.

Pet kola pre kraja sezone, Ahisar se nalazi na šestom mestu na tabeli šampionata Turske, pet više od Burse, koja je na devetoj poziciji.