Nemanja Vidić - Prvo velika greška, pa poništen gol!

nedelja 21.09.2014.
21:40

Nemanja Vidić je večeras u centru pažnje tokom meča protiv domaćeg Palerma.

Beta/AP Photo/Massimo Pinca

Veoma loše je večerašnji meč protiv Palerma počeo za Inter, a pre svih za Nemanju Vidića, koji je izgubio loptu u svom kaznenom prostoru posle čega je Franko Vaskez doveo domaćina u vođstvo. Igrao se tek treći minut...

Nedugo potom su se mogli videti i komentari u pojedinim evropskim medijima, poput portala ''101greatgoals.com'', koji je objavio ovaj pogodak uz komentar:

''Za one koji govore kako je Vidić danas nedostajao Mančester Junajtedu... Možda nekadašnji Vidić, ali ne ostareli Vidić''.

Ipak, finiš prvog poluvremena doneo je najavu preokreta. Prvo je Kovačić izjednačio na 1-1, da bi bukvalno u poslednjim sekundama Nemanja Vidić postigao gol glavom, ali je on poništen jer je Osvaldo bio u ofsajdu.