12:14

Bivši napadač Partizana Nemanja Kojić nastavlja sa odličnim igrama u Turskoj!

Twitter, Gaziantep BBSpor

U devetom kolu turske druge lige, Nemanja Kojić je svojim golovima doneo novu pobedu njegovom Gacijantep BBSporu.

Ova ekipa sinoć je gostovala Trabzonu i trijumfovala rezultatom 2-1, a Kojić je izrastao u junaka utakmice.

Srpski napadač je već u petom minutu doneo prednost gostima, da bi u 58. povisio na 2:0.

Osam minuta kasnije, Jildiz je vratio nadu domaćima, ali više od tog počasnog gola nisu mogli u ovoj utakmici.

Posle devet kola, Gacijantep BBSpor zauzima treće mesto na tabeli sa 17 bodova, koliko imaju i vodeći Elazigspor i Karabukspor, ali uz utakmicu manje.

Nemanja Kojić je sa dva najnovija pogotka stigao do brojke od pet postignutih golova ove sezone u drugoj ligi Turske.