Insistirao je Žoze Murinjo na jednoj te istoj rečenici tokom svog obraćanja medijima.

Razumljivo je Murinjo bio nervozan i nezadovoljan nakon poraza o Liverpula.

Promena u načinu komunikacije portugalskog trenera sa medijima je više nego očigledna.

Rekao je nedavno da više novinarima neće davati materijala za smešne naslove, njegov medeni mesec sa sedmom silom je završen.

Kada se vratio u Čelsi rekao je da su mu mediji nedostajali, da li i sada ima iste emocije?

Bilo kako bilo, nakon jučerašnjeg meča je bio više nego zatvoren.

"NEMAM NIŠTA DA KAŽEM.", bilo je sve što je imao da kaže nakon sudijskog zvižduka. Ponovio je ovu rečenicu u više navrata.

Na obaveznoj konferenciji za medije nakon utakmice je malo, ali samo malo elaborirao.

Pitali su ga novinari o svemu, on je pažnju usmeravao ka njima.

"Da li je Liverpul trebalo da ostane sa igračem manje?", pitao je novinar.

"A šta vi mislite? Hajde, vas neće da kazni liga. Čega se plašite?", odgovorio je Murinjo.

"Jeste li vi stigli sada ili ste gledali utakmicu?",
pitao je drugog, u potpunosti ogorčen i snishodljiv.

"Neke stvari su izvan naše moći. Vidite da igrači pokazuju volju i želju, da igraju na maksimumu i da je bilo sve 'fifti-fifti' na terenu. Primili smo gol u nadoknadi od dva minuta, nakon minut i 35 sekundi."

"U drugom poluvremenu su se desile neke stvari a rezultat je bio samo posledica toga.",
rekao je on dodatno i uverio da ga njegovi fudbaleri podržavaju.

"Nemam nikakvu sumnju da i dalje žele da igraju sa mnom i da pokazuju želju. To se vidi.", rekao je u jako zanimljivom obraćanju.

11 Komentara

stevan_vasic90
Sunday, 01.11.2015
18:38

Sa trenerima vam je kao sa kafom-imate onu u kojoj se uživa-od prženja i mirisa koji ono nosi sa sobom, preko mlevenja, pa sve do njene krajnje pripreme. I imate onu koja se pravi za 3 minuta iz kesice. Obe su iste, imaju identičan ukus-samo što je onu iz kesice neko za vas ispržio, samleo, profiltrirao, upakovao i vama ostavio samo da je ubacite u toplu vodu. Mene Mourinho jako podseća na instant kafu...

TirijaBlokiratiNeces
Monday, 02.11.2015
10:36

Mene čelzi jako potseća na instant kafu.

16:16

Može i tako da se kaže :)

13:04

50-50% na terenu? Liverpul cas unistio u svakom aspektu ugre o cemu ti pricas? :D

lamps8
12:58

sta da kaze covek prvi put mu se desava ovo u karijeri mora menja ekipu ili stil igre ovako ne ide.

Liverpool_Zvezda
12:11

Fifti-fifti na terenu? A da vas nije Liverpul malo odrao? A šta ćemo Murinjo sa prvom polufinalnom utakmicom Liga kupa prošle sezone kada vas je Liverpul ponovo odrao pa su ga sudije nezapamćeno oštetile i vi ste otišli u finale? Samo malo sudije povuku stranu Liverpulu, odmah ispadaju kao veliki skandali, a kad sudije oštete Liverpul, nikom ništa!

12:04

odnos, suteva ka golu nakon prvog poluvremena je bio 1-7 ako se dobro secam, kako posed na strani Liverpoola, svi parametri na strani Liverpoola pa i vise faulova, ali to je ipak legitimno sredstvo. Crveni je trebao da bude realno za Lukasa, ali i Kosta je trebao da dobije isti.

AdrovicEsad
11:24

Novinari novinari ne umiju da postave pitanje Murinju, Kolko je postigao golova Liverpul? Kolko je mogao jos golova da postigne Liverpul? Kolko je kornera imao Celzi? Zasto Celzi u 70min. prvi korner? Da li je Celzi izgledao kao treceligas protiv Atletika i PSG?

eko Ekovic
11:14

Glupo je spominjati sudije, Lukas je zasluzio crveni, ali isto tako i Kosta, ali to nije odlucilo pitanje pobjednika , jer Celsi nije vezao na terenu, samo jedan sut u prvom poluvremenu i gol. Ne mozes ocekivati da ti neko iskljuci igraca i onda pocnes da igras, smijesno..

Непобедиви
10:11

Opet kriv sudija sto nije iskljucio nekog? Mislim da treba da se uvede pravilo da Celsi igra uvek protiv 9, 10 igraca, a ne protiv 11. Mozda tada pobede. Ali i ako pobede Murinjo ce pokupiti zasluge za sebe.

Gorčilo
11:27

Još kaže da je Čelzi primio prvi gol minut i 35 sekundi nakon isteka dodatnog vremena što nije tačno. Od isteka ta dva minuta prošlo je nekih 26-27 sekundi kada je Kutinjo izjednačio.